Wyróżnij się z tłumu – wizytówki multiloft w kolorach tęczy

Wyróżnij się z tłumu – wizytówki multiloft w kolorach tęczy

Wizytówki pełnią funkcję nie tylko poznawczą, informacyjną, ale również reklamową. Jeśli zależy nam na profesjonalnym wizerunku, to warto jest postawić na oryginalny i unikalny jej wzór. Dobra wizytówka powinna być czytelna i estetyczna. Dodatkowo powinna zapadać w pamięć potencjalnych klientów. Jeśli zależy nam więc na kreatywnej wizytówce możemy ją wydrukować na papierze ozdobnym lub MultiLoft.

Wizytówki  MultiLoft posiadają kolorowe brzegi, które powodują, że stają się one oryginalne i efektowne. Jest ona trwale połączona z trzech warstw papieru bez klejenia na mokro. Dwie zewnętrzne warstwy są koloru białego, a środkowa może występować w wybranym przez nas kolorze. Warstwy wewnętrzne wykonane są z papierów barwionych w masie, pokrytych obustronnie klejem kontaktowym. Wizytówki z kolorowymi brzegami są efektowne i oryginalne, dzięki jakości cyfrowego druku offsetowego oraz niezwykłej grubości papieru.

Poza tym wszystkie inne czynniki możemy dobrać jak w pospolitych wizytówkach, czyli między innymi narożniki ( zaokrąglone lub prostokątne) oraz może być drukowana jedno- lub dwustronnie. Dodatkowo są one twardsze, a zarazem trwalsze niż papierowe, do tego znacznie szybciej przyciągają one wzrok potencjalnych klientów. Druk wizytówek multiloft odbywa się tak samo jak tradycyjnych wizytówek.

Wiele drukarni oferuje nam również wizytówki MultiLoft:

  • duplex – dwie warstwy papieru
  • triplex – trójwarstwowe
  • quadplex – czterowarstwowe

Jeśli chodzi o nadruk, to nie ustępują one zwykłym wizytówkom. Na MultiLoftach można również wykonać laminowanie  matowe i połyskujące, a nawet tłoczenie wklęsłe lub wypukłe. Do wyboru mamy także różne formaty, papier ekologiczny oraz zwykły , a także rodzaj zadruku czy inne uszlachetnienia. W zależności od ilości warstw oraz grubości papieru, finalna wizytówka może mieć papier o gramaturze 650g, 810g, 860g bądź 920g.

Na rynku pojawiają się coraz to nowsze rozwiązania wizytówek tego rodzaju, chociażby te z NFC. Po przyłożeniu do nich NFC lub telefonu wyświetlana jest strona internetowa firmy lub przesłać kontakt telefoniczny czy dowolny plik umieszczony w internecie.Pierwsze wrażenie robimy tylko raz, dlatego warto być skutecznym i zapaść w pamięci klienta na dłużej. Jest to bardzo nowoczesne i wygodne rozwiązanie. Dodatkowo można zdecydować się na MultiLoft Magnetic, które posiadają z jednej strony powierzchnię magnetyczną, dzięki czemu możemy przyczepić ją do każdej powierzchni metalowej, na przykład do lodówki.

Kolorowe brzegi wizytówek to styl skutecznie przyciągający uwagę, który wyróżni nas na tle innych, podobnych do siebie wizytówek ściśniętych w portfelu potencjalnego klienta. Warto jest więc zdecydować się na tego rodzaju reklamę, dzięki niej będziemy nie tylko na długo zapamiętani, ale również klienci będą z nich korzystać przez bardzo długi czas. Dodatkowo powinniśmy wiedzieć, że techniką tą możemy wykonać także zaproszenia, kartki okolicznościowe, metki, zawieszki i inne druki.

Opublikowany w blog