Wizytówki foliowane – teraz taniej!

Wizytówki foliowane – teraz taniej!

Wizytówki wręczane podczas spotkań, szkoleń, targów oraz akcji promocyjnych będą spełniać się doskonale jako materiał reklamowy. Jest to najczęstsza forma reklamy wybierana przez firmy. Odpowiednio zaprojektowana wizytówka powinna zawierać między innymi  imię i nazwisko, nazwę firmy, dane adresowe i kontaktowe oraz logo firmy.  Można także zamieścić na wizytówce hasło reklamowe i podstawowe informacje na temat naszych usług. Dodatkowo na rewersie wizytówki możemy umieścić kalendarzyk, co dodatkowo podniesie użyteczność druków, pomagając jednocześnie promować naszą firmę.

Do wyboru mamy kilka rodzajów wizytówek, między innymi:

  • zabezpieczone folią błyszczącą
  • wykonane ze sztywnego papieru kreda – jest to papier o większej gładkości niż karton 300g, ale o mniejszej sztywności
  • lakierowane
  • matowe
  • drewniane
  • plastikowe
  • tłoczone

Wizytówki z foliowaniem

Wiele firm decyduje się na wizytówki laminowane. Są doskonałym sposobem na prezentację firmy, lub jej przedstawiciela.  Ma ono na celu zabezpieczenie druku na gorąco lub mokro cieniutką warstwą foli, która trwale wiąże się z podłożem i nie łuszczy się, ani nie odwarstwia. Dzięki tej folii wizytówki są odporne na ścieranie, zabrudzenia i wodę oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo mogą być foliowane one jednostronnie i dwustronnie. Do  wyboru mamy dwa rodzaje foli: matową lub błyszczącą. Wizytówki matowe są eleganckie, te drugie zaś są miłe w dotyku. Najczęściej wybierana jest folia błyszcząca, ponieważ pokryte nią wizytówki bardziej rzucają się w oczy, a wizytówka odbija światło. Dzięki folii wizytówka staje się sztywna co wpływa na jej wygląd i jakość.

Foliowanie wizytówek nie jest najtańszą techniką, jednak warto jest zdecydować się na taką formę , ponieważ da nam to gwarancję, że będzie można z niej korzystać przez dłuższy czas niż z tej zwykłej papierowej.  Jeśli więc zdecydowaliśmy się na wizytówki posiadające intensywne kolory to foliowanie zapewni nam ochronę przed jej wyblaknięciem. Jeśli klientom zależy na powiększeniu efektu dekoracyjnego mogą oni zdecydować się na naniesienie na folię lakieru wybiorczego UV. Ponadto ten rodzaj folii nie wydziela toksycznych substancji podczas procesu laminowania, a pokryty nią papier może zostać poddany recyklingowi. Jest to więc rozwiązanie praktyczne, estetyczne i ekologiczne.

Realizowane przez nas wizytówki wyróżniają się wysoką jakością i wyglądem oraz różnorodnością technik druku. Oferujemy również niskie ceny i wysoką jakość wykonania przez doświadczonych pracowników drukarni. Każdego klienta traktujemy indywidualnie co daje gwarancję, będą one eleganckie, estetyczne i oryginalne. Cena wizytówki uzależniona jest od jej nakładu, a także podłoża, na jakim została wydrukowana oraz rodzaju jej uszlachetnienia. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem produktów jakie oferuje nasza drukarnia.

Obecnie wizytówki foliowane możemy zakupić w nowej niższej cenie. Dzięki temu nawet małe przedsiębiorstwa mogą zdecydować się na tego rodzaju reklamę.

Opublikowany w blog