Drukarnia dla Agencji Reklamowych

Drukarnia dla Agencji Reklamowych

Przy wyborze drukarni dla naszej Agencji Reklamowej kierujemy się jakością i ceną. Obecnie na rynku jest bardzo wiele drukarni, które oferują swoim klientom coraz to nowsze możliwości, cel jest jeden: zdobycie nowego klienta i utrzymanie go. Wiele razy mieliśmy okazje zawieźć się na drukarniach, warto jest więc zdecydować się na sprawdzona i polecaną.

Na rynku znajdziemy wiele drukarni, które specjalizują się w obsłudze klientów agencyjnych. Posiadają one oferty, które na pewno spełnią one wymagania każdej agencji. Zatem czym powinniśmy się kierować przy wyborze takiego partnera biznesowego? Otóż jest wiele czynników, które powinny wpłynąć na naszą decyzję, między innymi:

Jakość- nasze wydruki muszą być wykonane z wysokich jakości materiałów.

Cena- jest również bardzo istotna, nie powinna być wygórowana, ale pamiętajmy, że nie wszystko co dobre jest tanie. Więc warto być otwartym na sugestie doświadczonych pracowników drukarni i kierować się ich poradami. Zarówno im jak i nam zależy na wysokiej jakości druku.

Czas realizacji- oczywiste jest, że chcemy mieć wszystko na już. Najczęściej drukarnie, które realizują zlecenia dla agencji reklamowych mają możliwość wykonania prac i wysyłki już w ciągu jednego dnia.

Rabaty dla agencji reklamowych lub program partnerski- jest bardzo często stosowana możliwość przy współpracy agencji z drukarnią. Możemy także skorzystać z wielu ofert tego typu. Do wyboru mamy rabat od obrotu- zwiększa się on wraz z ilością zamawianych materiałów.Jeśli natomiast chodzi o stałe rabaty to przyznawane są one na samym początku współpracy.

Wysyłka- jest bardzo dużym udogodnieniem dla agencji. Mozliwość wysyłki zapewni nam, że dostaniemy przesyłkę szybko i bezpośrednio na wskazany adres. Materiały reklamowe muszą zostać dostarczone do klientów agencji w nienaruszonym stanie. Stąd też potrzeba współpracy z rzetelną firmą kurierską, która szybko i bezpiecznie dostarczy nawet ciężkie czy niestandardowe materiały do odbiorcy.

Bardzo często drukarnie oferuja agencjom mozliowść zapłaty sposobem elektronicznym, wygodne zamawianie oraz krótki czas realizacji. Jeśli znajdziemy drukarnię z tak szeroką ofertą, spełniającą wszystkie nasze oczekiwania to mamy możliwość nawiązania z nią stałej, a zarazem owocnej współpracy.

Bardzo istotny przy wyborze jest jeszcze jeden czynnik, otóż jest to możliwość zamówienia pełnego asortymentu biurowego, miedzy innymi wizytówki, teczki firmowe, koperty, papier firmowy oraz materiałów potrzebnych do dodatkowej reklamy firmy, czyli plakaty i ulotki, a także opakowań :torby papierowe, koperty CD. Warto jest wybrać drukarnię, w której będziemy mogli zamówić wszystkie potrzebne nam produkty.

Profesjonalne drukarnie podchodzą do klientów indywidualnie, oferując pełen wachlarz usług reklamowych. W każdym przypadku agencje współpracujące z drukarniami mają możliwość darmowych porad w razie konieczności. Mogą liczyć na pomoc doświadczonych grafików i profesjonalne doradztwo. Zapewnia im to zaoszczędzenie czasu, wysoką jakość druku i satysfakcjonujące produkty.

Opublikowany w blog